کاشت ابرو با موی طبیعی و هزینه

کاشت ابرو

ابروها یکی از شاخصه‌های نشان‌دهنده سن واقعی فرد هستند؛ درصورتی‌که می‌خواهید ظاهری جوان و پوستی صاف داشته باشید، توجه به شکل ظاهری ابروها از اهمیت بالایی برخوردار است. ممکن است صرفاً به دلیل داشتن ابروهای کم‌پشت، سن افراد بیشتر از آنچه هست به نظر برسد، حتی اگر بقیه اجزای صورت بدون چین‌وچروک باشند و شاداب و با طراوت به نظر برسند. کاشت ابروی طبیعی، روشی مؤثر برای افزایش حجم ابروها است. نتیجه نهایی کاشت موی ابرو، ابروهایی طبیعی است که سالم و پرپشت به نظر می‌رسند و درعین‌حال باعث می‌شوند که ظاهر جوان‌تری پیدا کنید. مراحل کاشت موی ابرو بسیار ساده است و ازآنجایی‌که این فرآیند بسیار با دقت انجام می‌گیرد، دیگران به‌سختی متوجه تغییر ایجادشده در چهره شما می‌شوند. کاشت ابروی طبیعی توسط یک دکتر مجرب صورت می‌گیرد و بین 2 تا 3 ساعت طول می کشد. البته بهتر است قبل از انجام این عمل حتماً بیماران در مورد عوارض کاشت ابرو و خطرات کاشت مو که ممکن است بعد از جراحی برای آنها اتفاق بیفتد، آگاه شوند.

انجام عمل کاشت دائمی مژه و کاشت ابرو و رسیدن به نتایج مثبت، نیازمند دانش، مهارت و تجربه بالایی است. تیم کاشت ابرو طبیعی در کلینیک زیبایی رز برگزیده‌ای از بهترین متخصصین در این زمینه هستند و بدین ترتیب ما به بیماران خود این اطمینان را می‌دهیم که عمل کاشت ابروی آن‌ها به بهترین نحو انجام خواهد شد. ما سخت تلاش کرده‌ایم تا فرایند کاشت ابرو را تا جایی که ممکن است به‌صورت سازگار با شرایط متقاضیان انجام دهیم. ما تجارب ارزشمند خود را با افتخار در خدمت هر یک از بیمارانمان قرار می‌دهیم و نتایج بسیار خوبی را برای آنان به ارمغان می‌آوریم.

افراد مناسب برای کاشت ابرو


 کاشت ابرو با موی طبیعی، برای تمام افرادی که می‌خواهند ابروهایشان ظاهری زیباتر داشته باشد، مناسب است. این فرآیند به ویژه برای افرادی مناسب است که ابروهای کم‌پشت‌تری دارند. بااین‌حال، دلایل دیگری نیز وجود دارند که منجر به ریزش کامل یا جزئی موی ابرو می‌شوند و باعث کم‌پشت شدن یا طاسی ابرو می‌گردند. بعضی از رایج‌ترین دلایل و شرایط برای انجام کاشت ابرو طبیعی ( به‌استثنای سن و الگوی وراثتی ابروی کم‌پشت) به شرح زیر است:

  • پیرایش بیش‌ازحد ابرو
  • درمان با پرتودرمانی یا شیمی‌درمانی
  • جای زخم یا آسیب پوستی ( مثل سوراخ شدن، سوختگی یا خالکوبی)
  • کندن موی ابرو (رفتار خود آزارنده که شامل کشیدن و کندن ابرو می‌شود)
  • تصمیم بیمار (انجام کاشت موی ابرو یک تصمیم بسیار شخصی است)

 نتیجه نهایی کاشت ابرو با موی طبیعی را شما انتخاب می‌کنید. کاشت موی ابرو به این معناست که ابروهای شما شکل زیبایی پیدا می‌کنند و طاسی منطقه‌ای ندارد و ظاهری جوان‌تر و شاداب‌تر به شما می‌دهند.

مزایای کاشت ابرو


  • چهره‌اي جوان‌تر و شاداب‌تر به همراه ابروهایی متقارن و زیبا که همیشه آرزو داشتید
  • دائمی‌تر و طبیعی‌تر از روش‌های دیگر
  • صرفه‌جوئی در وقت و قیمت کاشت ابرو

دلایل ریزش ابروها


 موی ابرو بنا به دلایل مختلفی دچار ریزش می‌شود. بیماری‌های مشخصی مثل بیماری کم‌کاری تیروئید علت ریزش ابرو می باشد . وضعیت دیگری که با کاشت ابرو بهبود پیدا می‌کند، چیدن بیش‌ازحد ابرو یا پیرایش بیش‌ازحد آن است. علاوه بر این، آسیب یا تصادفات ممکن است باعث ریزش موی ابرو شوند. ریزش موی ناشی از جراحی، نیز به دلیل انجام عمل‌ها برای درمان سرطان پوست یا جراحی‌های دیگر در این ناحیه اتفاق می‌افتد. بعضی از افراد صرفاً به‌صورت مادرزادی ابروهای کم‌پشتی دارند و می‌خواهند با کاشت ابرو، ابروهای پرپشت‌تری داشته باشند تا چشم‌های آن‌ها و همچنین چهره آن‌ها زیباتر و جذاب‌تر به نظر برسد.

نواحی پیوند


 نواحی اهداکننده مو شامل پوست سر می‌شود که وقتی موی این ناحیه به ابرو پیوند زده شد، به‌صورت دائمی رشد می‌کند و عموماً باید ماهی یک بار کوتاه شوند. برای به دست آوردن نتایج بهینه بعد از تقبل قیمت کاشت ابرو ، موهای برداشت شده در ابتدا یکی‌یکی و گاهی اوقات دوتادوتا پیوند زده می‌شود که شیوه طبیعی رشد ابروها است. کاشت ابرو فرآیند بسیار ظریفی است و نیازمند قرار دادن موها در برش‌های بسیار ریز ( نیم میلی‌متری) است که دقیقاً در جهت مناسب زاویه‌بندی شده‌اند و به‌گونه‌ای قرار می‌گیرند که شبیه رشد طبیعی ابرو باشند. استفاده از گرافت هایی که خیلی ریز تقسیم‌بندی شده‌اند باعث می‌شود که قرارگیری با کوچک‌ترین برش‌های احتمالی امکان‌پذیر باشد تا کمترین جای زخم و آسیب‌دیدگی به موهای قبلی وارد شود.

مراحل کاشت ابرو


 اگرچه مراحل کاشت ابرو نسبتاً ساده است و تحت بیهوشی موضعی انجام می‌گیرد و نیاز به اقامت طولانی‌مدت در بیمارستان نیست، پزشک باید برای به دست آوردن نتایج بهینه، بیشترین دقت را به خرج دهد. هر ابرو عموماً بین 250 تا 400 مو نیاز دارد تا ظاهری سالم و طبیعی داشته باشد. تعداد واقعی موهای ابرو به اندازه و ظاهر ابروی کنونی و همچنین نتایج موردنظر بستگی دارد. هر تار مو در مراحل کاشت ابرو باید دقیقاً در جای مناسب قرار داده شود و بر طبق جهت موهای دیگر ابرو و هم‌سطح پوست قرار داده شود. موها همچنین باید در فاصله نزدیکی نسبت به یکدیگر قرار داشته باشند تا ابرو کامل و صاف به نظر برسد. فولیکول‌های مو اهداکننده با استفاده سوزن‌های بسیار ریز جدا می‌شوند که تضمین‌کننده این مسئله است که بر روی سر یا در ابروی پیوند داده شده هیچ جای زخمی ایجاد نمی‌شود. یک ناحیه معمولی برای برداشت مو پشت گوش‌ها است. با تقبل قیمت کاشت ابروی طبیعی هر گرافت مو باید به‌صورت جداگانه پیوند زده شود، که مستلزم استفاده از سوزن‌هایی می‌باشد که تنها چند میلی‌متر پهنا دارند. در طول این فرآیند، بی‌حسی موضعی به بیمار تزریق می‌شود، تا در طول فرآیند کاشت ابرو احساس درد نکند. وقتی عمل به انجام رسید، نیازی نیست که بیمار در کلینیک کاشت ابرو بستری شود و می‌تواند برای دوره بهبودی به خانه برود.

نتایج کاشت ابرو


 نتایج کاشت جزئی یا کامل ابرو دائمی هستند، اما کمی طول می‌کشد تا این نتایج حاصل شوند. مدت زمان اندکی پس از کاشت، شکل و تراکم ابرو را می‌توان مشاهده کرد، بسیاری از این موها در عرض دو هفته می‌افتند. این مسئله عادی است و جای هیچ‌گونه نگرانی ندارد. ریزش قسمتی از موهای پیوندی، بخشی از فرآیند بهبودی است و موی جدید به‌جای آن رشد می‌کند. مشاهده نتایج کامل 12 ماه طول می‌کشد. موهای ابرو پس از کاشت به رشد خود ادامه می‌دهند و برای حفظ ظاهر طبیعی ابروها، باید ماهی یک بار آن‌ها را کوتاه کرد. مرتب‌سازی ابروها باید اساس منظمی داشته باشند، زیرا درصورتی‌که به آن‌ها رسیدگی نشوند، رشد قابل‌توجهی خواهند داشت. هزینه تقریبی کاشت مو و کاشت ابرو در طی جلسه مشاوره تعیین میگردد .

20166117417388760a

خطرات و عوارض


 کاشت ابرو با موی طبیعی یک روش ساده و بی‌خطر برای افرادی است که دارای ابروهای کم‌پشت هستند یا به دلایلی ابروی آن‌ها دچار ریزش شده است. عوارض کاشت مو ناچیز بوده ، همچنین ، کاشت موی ابرو عوارض خاصی ندارد و معمولاً نتایج آن رضایت‌بخش خواهد بود. عوارض کاشت ابرو که به ندرت اتفاق می افتاد، شامل یک دوره موقت کبودی و ورم می‌باشد.

هزینه کاشت ابرو


 هزینه کاشت ابروی طبیعی به عوامل مختلفی بستگی دارد که با توجه به نیازهای هر بیمار مثل ناحیه پوشش کاشت ابرو، ضخامت و تراکم ابروها و تعداد گرافت های موی موردنیاز برای به دست آوردن ابروهای طبیعی و زیبا فرق می‌کند.هزینه کاشت ابرو در طول جلسه مشاوره اولیه بر اساس وضعیت منحصربه‌فرد شما موردبحث قرار می‌گیرد. در کاشت ابرو هزینه ها و مشاوره صحیح در هنگام مراجعه به پزشک ، به رضایت نهایی از نتیجه عمل کمک خواهد کرد . در جلسه ای که برای مشاوره در نظر گرفته می شود ، هزینه کاشت ابرو برای شما مشخص می گردد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *