لیزر موهای زائد کلینیک رز طلایی فرمانیه

لیزر موهای زائد کلینیک رز طلایی فرمانیه

متخصصین علم زیبایی معتقدند روش لیزر موهای زائد مزایای بسیار تعیین کننده ای نسبت به روش های خانگی و روش‌های غیر حرفه‌ای دارد که در بسیاری از سالن های زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در حقیقت لیزر موهای زاید با دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا بسیاری از خطرات روش های دیگر را می‌گیرد و مراجعه کننده نیز با درد مواجه نمی‌شود. ضمن اینکه در این روش از بین بردن موهای زائد دائمی خواهد بود. در حقیقت قیمت لیزر موهای زائد با توجه به دائمی بودن نتایج آن در مقایسه با روش‌های دیگر قابل توجیه است علاوه بر اینکه کلینیک رز طلایی فرمانیه با ارائه قیمت های مناسب در این زمینه و ارائه فستیوال ها و تخفیف های مناسب همیشه سعی در رضایت مندی مشتری های خود داشته است  .

به نقل از سایت Beauty Schools Of America، لیزر موهای زائد بدن مزایای بسیار ویژه‌ای به سایر روش‌های دیگر دارند. با کیفیت دقیق‌تر عوارض و مشکلات روش‌هایی مانند بند انداختن، وکس و… را نیز به جا نمی‌گذارند.

لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر کندلا کلینیک رز طلایی فرمانیه

لیزر موهای زائد با بهترین دستگاه (الکساندرایت کندلا 2018)

در حال حاضر معروف‌ترین و بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در تمام دنیا لیزر الکساندرایت شرکت آمریکایی کاندلا (Candela) است که Gentlemax pro نام دارد. این دستگاه بیش از هر دستگاه دیگری در کلینیک های معروف آمریکا برای لیزر موهای زائد به کار می رود زیرا از نظر میزان تاثیر، سرعت، کم بودن عوارض لیزر موهای زائد و کم بودن درد بی رقیب است اما متاسفانه قیمت بالای این دستگاه (که چندین برابر نزدیک‌ترین رقیب خود است با وجود کارایی بالاو عوارض پایین آن) باعث شده به تعداد کافی در کشورمان وجود نداشته باشد, ولی خوشبختانه مرکز تخصصی کلینیک رز طلایی فرمانیه بهترین مدل لیزر الکساندرایت  را در اختیار دارد.

لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر کندلا کلینیک رز طلایی فرمانیه

مزایای لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت کندلا در کلینیک رز طلایی در مقایسه با روش‌های دیگر :

صرفه‌جویی در زمان

صرفه‌جویی در پول

لیزر موهای زائد به پوست آسیبی نمی‌رساند

بدون درد است 

کاهش موهای زیرپوستی

رفع موهای زائد با لیزر کندلا 2018 نسبت به سایر روش ها دائمی محسوب می شود

سالم و موثر است

سرعت بالاتری دارد

1 دیدگاه

  1. مریم گفت:

    سلام
    من میخوام بیام کلینیک شما لیزر انجام بدم, امیدوارم خوب جواب بگیرم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *