لاغر و کوچک کردن ران با روشهای بدون جراحی

لاغر و کوچک کردن ران با روشهای بدون جراحی

لاغر کردن ران

داشتن ران‌های لاغر و سفت با افزایش سن سخت‌تر می‌شود. به همین دلیل است که روش‌های مختلفی برای برگرداندن زیبایی و سفتی به ران‌ها وجود دارد. یکی از مهم‌ترین دلایل شل شدن ران‌ها، افزایش وزن ناگهانی و زیاد وبه دنبال آن کاهش مقدار زیادی وزن می‌باشد. نوسان وزن باعث می‌شود پوست برای تطبیق با وزن اضافه کشیده شود اما پوست مانند کش لاستیکی نیست که فورا به حالت اولیه خود برگردد. برای رهایی از شر این مشکل و لاغر کردن ران به درمان پزشکی نیاز است. روش‌های غیرجراحی برای لاغر کردن ران شامل؛ کویتیشن، هایفو، کرایولیپولیز و رادیوفرکانسی از موثرترین روش‌های درمانی برای لاغری سریع ران هستند که سلول‌های چربی را کاهش می‌دهند.

ران‌های بزرگ تاثیر زیادی بر اعتماد به نفس فرد دارد. احتمالا شما مایلید بدانید که چگونه می‌توان پاها و ران‌ها را لاغر کرد. متاسفانه، اطلاعات غلطی در مورد لاغر کردن پاها و ران وجود دارد و احتمالا مطالبی نیز در مورد رژیم غذایی و ورزش برای کاهش سایز ران‌ها شنیده‌اید. احتمال دارد این روش‌ها به لاغری ران کمک کنند اما پوست ران همچنان شل و افتاده باقی خواهد ماند. به همین دلیل است که در سال‌های اخیر روش‌های غیر جراحی برای لاغر کردن ران از محبوبیت زیادی برخوردار شده‌اند.

 این روش‌های بدون جراحی با کاهش چربی در این ناحیه و حذف آن از طریق فعالیت‌های طبیعی بدن به لاغر شدن ران کمک کرده و از شل شدن و افتادگی پوست ران جلوگیری می‌کند. کلینیک رز طلایی با بکارگیری دستگاه‌های پیشرفته و مهارت متخصصین این مرکز، نتایج چشمگیری را در لاغر شدن نواحی مختلف بدن از جمله ران برای مراجعه کنندگان به همراه داشته است. برای کسب اطلاعات بیشتر دراین زمینه وهمچنین دریافت مشاوره ویا رزرو نوبت می‌توانید با شماره 02122283000 تماس حاصل نمایید.

لاغر و کوچک کردن ران بدون جراحی


کویتیشن

اخیرا برای خلاصی از چربی‌های قسمت‌های خاصی از بدن، به جای لیپوساکشن از روش اولتراسوند کویتیشن استفاده می‌شود. اولتراسوند کویتیشن یک روش غیر تهاجمی است که در آن انرژی اولتراسوند به طور موضعی به قسمت‌هایی از ران که می‌خواهید لاغر شوند، می‌تابد. عبارت اولتراسوند  که در نام این روش آمده به این معنی است که یک فشار صوتی متناوب با فرکانسی که گوش انسان قادر به شنیدن آن نیست (بالای 20 کیلو هرتز) به محل اعمال می‌شود. اساسا اولتراسوند کویتیشن روشی است که در آن فشار صوتی با فرکانس بالا به طور موضعی به محل مورد نظر اعمال می‌شود تا بافت چربی را تجزیه کند.

در حین انجام کار، بافت‌های چربی موجود در ران تجزیه شده و با استفاده از سیستم‌های ادراری و لنفاوی از بدن دفع می‌شوند. اولتراسوند کویتیشن علاوه بر تجزیه چربی‌ها، برای درمان (یا کاهش) سلولیت نیز استفاده می‌شود. سلولیت در اکثر زنان بالای 20 سال، با هر وزنی که باشند، وجود دارد.

از نظر بی خطر بودن، روش اولتراسوند کویتیشن کاملا بی خطر است و در حین درمان بیمار هیچ دردی احساس نمی‌کند، بنابراین نیاز به استفاده از داروی بی حسی یا مرخصی گرفتن از محل کار نیست.

کرایولیپولیز

کرایولیپولیز یک روش عالی برای لاغری سریع ران، می‌باشد. اما کرایولیپولیز راه میانبری برای کاهش چربی نیست بلکه برای افرادی است که سبک زندگی سالم و فعالی دارند اما نمی‌توانند از شر چربی‌های سرسخت ران خلاص شوند. اگر شما از افرادی هستید که مشغله زیاد دارند و نمی‌توانید مدت طولانی را به استراحت برای بهبودی بگذرانید، کرایولیپولیز برای شما مناسب است.

در حین درمان با کرایولیپولیز، شما به آرامی روی تخت می‌خوابید. پوست تمیز شده و با استفاده از یک فنجان مکنده مناسب که پوست را به داخل و به سمت صفحه فلزی سرد کننده می‌کشد، یک خلا روی پوست ایجاد می‌شود و پوست بین دو صفحه فلزی قرار می‌گیرد.

سلول‌های چربی مورد نظر از طریق فرآیند متابولیک طبیعی بدن کم کم از بین می‌روند. این روش برای کاهش وزن مناسب نیست اما برای کاهش چربی‌های ناخواسته ران که با ورزش و رژیم غذایی از بین نمی‌روند، مناسب است.

نتایج حاصل از کرایولیپوایز پس از چند ماه نمایان می‌شوند. برای کسب نتیجه بهتر، باید یک دوره درمان کامل انجام شود. در این روش فرد خلا را بیشتر از سردی احساس می‌کند زیرا قسمت مورد نظر پس از استفاده از هندپیس خیلی سریع بی حس می‌شود. در حین درمان می‌توانید آرام بخوابید، مطالعه کنید یا حتی چرت بزنید.

آر اف فرکشنال

روش رادیوفرکانسی برای گرم کردن و سفت کردن بافت‌های ران و لاغری سریع ران استفاده می‌شود تا جریان خون در محل مورد نظر را افزایش داده و با استفاده از دستگاه رادیو فرکانسی، چربی‌ها را تجزیه کند. انرژی رادیو فرکانسی، بدون آسیب رساندن به پوست باعث تجزیه سلول‌های چربی می‌شود. این فرآیند باعث تحریک تولید کلاژن و در نتیجه افزایش حالت الاستیکی پوست می‌گردد. درمان با روش آر اف برای کاهش چربی اضافی ران و حتی سفت کردن پوست‌های شل و آویزان در اثر بارداری یا کاهش وزن استفاده می‌شود.

امواج رادیویی تا عمق زیادی پیش رفته و از طریق پوست به چربی‌ها نفوذ می‌کنند و سلول‌های چربی را از یکدیگر گسسته و محتویات آنها را تخلیه می‌کند. به این ترتیب، سلول‌های چربی منقبض شده و ضخامت لایه‌ی چربی پوست کاهش پیدا می‌کند. باید توجه کرد که در حین این فرآیند، سلول‌های چربی تخریب شده و از بین می‌روند.

درمانگر با توجه به میزان تحمل شما، از داروی بی حسی برای بی حس کردن محل درمان استفاده می‌کند. سپس، انرژی آر اف را به محل مورد نظر اعمال می‌کند. پس از اتمام درمان، از یک کیسه یخ یا ژل تسکین دهنده بر روی پوست استفاده می‌شود. در برخی از افراد، بلافاصله پس از درمان، محل قرمز می‌شود اما این قرمزی به زودی از بین می‌رود. از آنجا که در این روش درمان هیچ زخم خارجی ایجاد نمی‌کند، اکثر افراد بلافاصله پس از عمل می‌توانند به فعالیت‌های عادی خود برگردند.

هایفو

هایفو آخرین تکنولوژی مورد استفاده برای درمان مناطق دارای چربی متمرکز و لاغری سریع ران در کمترین زمان ممکن است. فرکانس بالای امواج اولتراسوند منجر به گرم شدن لایه زیرین پوست شده و به نحو موثری سلول‌های چربی را تخریب کرده و پوست ران را سفت می‌کند. سپس سلول‌های درمان شده از طریق فرآیند طبیعی دفع، از بدن خارج می‌شوند. این فرآیند تا سه ماه ادامه خواهد داشت.

در این روش، هندپیسی روی پوست قرار داده شده و برای اعمال انرژی متمرکز به سلول‌های چربی استفاده می‌شود. هندپیس روی ران قرار داده شده و حدود 2 دقیقه روی محل نگه داشته می‌شود و این کار 3 بار برای هر قسمت تکرار می‌شود. در حین درمان، گرمای هندپیس را احساس خواهید و در برخی موارد گرما کمی بیشتر و آزار دهنده خواهد شد. همچنین ممکن است کمی لرزش و سوزش احساس کنید، و این کاملا طبیعی است. میانگین چربی که برای همیشه از بین می رود بعد از یک جلسه حدود 2 تا 4 سانتیمتر است.

 مزوتراپی

مزوتراپی، تزریق مستقیم، داروی هومئوپاتی، ویتامین‌ها، عصاره گیاهان، برخی داروها و مواد دیگر به سلول‌های زیر پوست ران است. مزوتراپی زیبایی باعث تجزیه سلول‌های چربی شده و این سلول‌های تجزیه شده از طریق سیستم لنفاوی دفع می‌شوند. مزوتراپی روشی کم‌تهاجمی و جایگزین خوبی برای لیپوساکشن با جراحی است. در لیپوساکشن، سلول‌های چربی برداشته می‌شود در حالی که در مزوتراپی چربی از داخل سلول‌ها تخلیه می‌شود. مزوتراپی روشی بی‌خطر و موثر است. بیماران بعد از درمان با مزوتراپی به دوره نقاهت نیاز ندارند، درد و کبودی پس درمان بسیار کم است و بیمار می‌تواند با تغذیه مناسب و ورزش باعث تداوم کاهش چربی شود.

نتایج حاصل از مزوتراپی ران مدت زیادی دوام می‌آورند. برخی از بیماران باید به دستورالعمل‌های بعد از درمان نیز عمل کنند. دستورالعمل‌های پس از درمان با توجه به نیاز بیمار طراحی می‌شوند. برای کسب نتیجه بهتر، بیمار باید یک رژیم غذایی سالم همراه با ورزش را دنبال کند. بهتر است بیمار روز انجام درمان را استراحت کند. اما بعد از گذشت 24 ساعت، باید ورزش کند تا نتیجه بهتری از درمان بگیرد. کبودی ممکن است به مدت 3 تا 7 روز باقی بماند.

لیپولیز

لیپولیز روشی برای کاهش چربی و خوش فرم کردن بدن و لاغری سریغ ران بدون استفاده از سوزن، درد و دوره نقاهت است. دستگاه لیپو انرژی لیزر ضعیفی از خود ساطع می‌کند و این انرژی یک سیگنال شیمیایی به سلول‌های چربی می‌فرستد. سیگنال شیمیایی فرستاده شده باعث تجزیه‌ی تری گلیسیریدها به اسیدهای چرب آزاد و گلیسیرین شده و این مواد از راه کانال‌های موجود در غشاء سلول، آزاد می‌شوند. سپس اسیدهای چرب و گلیسیرین به بافت‌های اطراف بدن رفته و برای تولید انرژی استفاده می‌شوند.

این روش آزادسازی اسیدهای چرب در حقیقت عملکرد طبیعی بدن در هنگام نیاز به استفاده از انرژی ذخیره شده است. بنابراین، روش لیپولیز هیچ عملکرد غیر طبیعی در بدن ایجاد نمی‌کند و بر بافت‌های اطراف محل درمان، از جمله پوست، رگ‌های خونی و اعصاب محیطی آسیب نمی‌رساند.

لیپولیز ران یک روش کاملا بی خطر و غیر تهاجمی است که نتایج قابل توجهی دارد. نتایج پس از یک جلسه درمان پدیدار می‌شوند. درمان با روش لیپولیز باعث لاغری و سفتی پوست ران می‌شود. زمانی که جراحی نیاز نباشد، دوره نقاهت نیز وجود ندارد و درمان بدون درد و راحت خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *