جوان‌سازی پوست دست و انگشتان با تزریق ژل و چربی

جوان‌سازی پوست دست و انگشتان با تزریق ژل و چربی

جوانسازی پوست دست

در هنگام مقابله با آثار پیری، توجه عمده به سمت جوان‌سازی صورت جلب می‌شود. اما حتی اگر صورت شما جوان، بدون چروک و با طراوت به نظر برسد، دستان شما همچنان می‌توانند حقیقت را درباره سن شما بازگو کنند. در طول زمان، حجم بافت نرم در دستان به تدریج در طی فرایند طبیعی پیر شدن از بین می‌رود. در نتیجه، پوست، شل و دارای چروک گردیده و رگ‌ها و تاندون‌ها برجسته‌تر به نظر می‌رسند. علت ایجاد چروک دست می تواند مربوط به عوامل محیطی باشد، این عوامل گاهی نقش مهمی در پیر شدن ایفا می‌کنند. دستان به همان میزان صورت در معرض خورشید هستند، هرچند کمتر مورد محافظت قرار می‌گیرند. آسیب در اثر نور خورشید سبب بروز مشکل در بافت‌ها و نیز مشکلات مربوط به رنگدانه‌های پوست از جمله لکه‌های پیری می‌شود از این رو رفع چین و چروک پشت دست نیز از اهمیت خاص خود برخوردار است.

 در کلینیک زیبایی رز، ما روش‌های درمانی متعددی جهت جوان‌سازی دست ارائه می‌دهیم، که به بازیابی حجم جوانی پوست، بهبود بافت و رنگ پوست و کاهش آسیب‌های ناشی از نور خورشید و لکه‌های پیری کمک می‌کنند. ما می‌دانیم که هیچ دو جفت دستی همانند یکدیگر نیستند. به همین دلیل، اولین گام شناخت وضعیت دستان شما با یک جلسه مشاوره و معاینه می‌باشد. در این جلسه، بطور دقیق تعیین می‌گردد که چه مواردی باید اصلاح شوند و یک برنامه‌ی جوان‌سازی اختصاصی برای دستان شما ایجاد می‌گردد.
به منظور درمان مناسب و شایسته برای دستان شما، ما در بیشتر مواقع از پرکننده‌های پوستی (تزریق ژل) همراه با ایجاد سطح جدید از طریق لیزر استفاده می‌کنیم. از این طریق می‌توانیم حجم پوست شما را بازیابی کرده و لکه‌های مرتبط با افزایش سن را از بین ببریم.

13

روش جوان‌سازی دست


 به منظور جوانسازی پوست دست، دو موضوع مهم باید مد نظر قرار گیرد: فقدان حجم بافت نرم،و مشکلات مربوط به رنگ و بافت پوست. تزریق ژل و انتقال چربی طبیعی می‌تواند به بازیابی حجم کمک کند، در حالی که تکنولوژی‌های پیشرفته و مبتنی بر نور (BBL) و لیزر درمانی می‌تواند سبب بهبود پوست آسیب دیده در اثر نور خورشید، از بین بردن لکه‌های پیری و اصلاح رنگدانه‌های پوست شود. ایجاد سطح جدید برای پوست از طریق لیزر نیز یک راهکار عالی جهت اصلاح رنگ و بافت پوست است و موجب کاهش علائم پیری بر روی دستان و جوان سازی پوست دست  می‌شود.

مزایای روش‌های درمانی جوان‌سازی دست


 مزایای این روش‌ها عبارتند از:

  • بازیابی حجم از دست رفته دستان
  • به حداقل رساندن رگ‌ها و تاندون‌های برجسته
  • بهبود بافت و رنگ پوست
  • از بین بردن لکه‌های پیری
  • کاهش علائم پیر شدگی بر روی دستان

روش‌های درمانی جوان‌سازی در کلینیک زیبایی رز


تزریقات زیبایی

ژل‌های موقت از جمله RADIESSE و Sculptra می‌توانند به ترمیم ساختار زیرین پوست کمک کرده و جایگزین حجم از دست رفته شوند. این ژل‌ها بصورت ساده، سرپایی و بدون نیاز به دوره بهبودی در زیر پوست تزریق می‌شوند. در روش انتقال چربی از چربی طبیعی خودتان استفاده می‌شود تا بتوان خطوط ماندگار و جوان را در پوست شما ایجاد کرد. در طول انتقال چربی، چربی اضافه از ناحیه‌ی دیگری از بدن برداشت شده و سپس با دقت برای جوان سازی پوست به دستان تزریق می‌شوند. بیمار ناراحتی بسیار جزئی را تجربه می‌کند و دوره بهبودی حداقلی نیاز است. هزینه جوان سازی دست با تزریق ژل، بسته به میزان ژل تزریقی، در افراد مختلف، متفاوت خواهد بود.

فتوتراپی

جوان‌ سازی دست از طریق نور با طیف وسیع (BBL) یک روش مناسب و غیر تهاجمی برای بهبود پوست آسیب دیده در اثر نور خورشید، از بین بردن لکه‌های پوستی و اصلاح رنگدانه‌های پوست دست می‌باشد. در طول درمان، انرژی نور شدید با پالس‌های قوی بر روی پوست تابیده شده و به آرامی سبب از بین رفتن تجمعات رنگدانه‌های اضافه در اثر نور خورشید و لکه‌های پیری می‌گردد. گرمای ناشی از نور درمانی همچنین سبب تحریک بدن برای ساخت کلاژن‌های طبیعی می‌شود که منجر به بهبود مداوم رنگ و بافت پوست در ماه‌های پس از انجام درمان خواهد شد. درمان BBL یک روش ساده و سرپایی و بدون نیاز به دوره بهبودی است.

لایه‌برداری با لیزر

تکنولوژی لیزری پیچیده‌ی امروزی می‌تواند موجب بهبود بافت پوست، کاهش چین و چروک، اصلاح رنگدانه‌ها و ایجاد پوستی زنده، زیبا و جوان و جوانسازی دست شود. در طول درمان، انرژی لیزری هم پوست سطحی آسیب دیده و هم کلاژن‌های پیر در لایه‌های عمیق پوست را هدف قرار می‌دهد. زخم‌های میکروسکوپی در بخش کوچکی از محدوده‌ی تحت درمان ایجاد می‌گردد و بافت‌های اطراف آسیبی نمی‌بینند. با محدود کردن آسیب به پوست، جوان‌سازی عمیق و بسیار موثر پوست حاصل می‌گردد، در حالی که زمان بهبودی به حداقل می‌رسد. گرمای ناشی از لیزر همچنین موجب تحریک مکانیزم بهبود طبیعی بدن و در نتیجه ساخت کلاژن‌ها و الاستین‌ها در ماه‌های پس از درمان می‌شود. کلاژن و الاستین که به وفور در پوست جوان و سالم یافت می‌شوند، سبب ایجاد سفتی و قابلیت ارتجاعی طبیعی در پوست می‌گردند.

تزریق پلاسمای غنی از پلاکت (PRP)

شما می‌توانید از روش PRP برای مقابله با اثرات پیری در دستتان خود استفاده کنید. روش PRP برای بازیابی زیبایی جوانی و طبیعی دستان یک روش فوق‌العاده برای شما است.

با استفاده از سلول‌های بنیادی خودتان و عامل رشد یافت شده در جزء پلاسمای غنی از پلاکت در خونتان، تزریق PRP در دستان شما متمرکز شده تا جوانی را به آنها بازگرداند. در ناحیه‌ای که علائم پیری نمایان شده است، روش درمانی PRP می‌تواند بواقع نتایج قابل توجهی از خود نشان دهد.

علاوه بر این سه روش درمانی اصلی، گاهی اوقات متخصصان ما در کلینیک زیبایی رز ممکن است از روش‌های دیگر نیز برای دستیابی به بهترین نتایج استفاده کنند، این روش‌های درمانی جایگزین عبارتند از:

  • لایه‌برداری شیمیایی پوست: زمانی که این مواد شیمیایی بر روی دستان مالیده شوند، سبب ناپدید شدن لکه‌های پیری می‌شود در حالی که بافت شفافیت کمتری خواهد داشت.
  • اسکلروتراپی: هنگامی که محلول اسکلروزان به رگ‌های ناخوشایند تزریق می‌شوند، این محلول شیمیایی سبب تحریک رگ‌ها و در نتیجه سفید شدن و در نهایت ناپدید شدن تدریجی آنها می‌گردد.
  • لایه‌برداری مکانیکی صورت: یک روش پرداخت سطحی پوست است که شامل برداشتن اولین لایه‌ی پوست با کریستال‌های بسیار ریز می‌باشد.

افراد مناسب برای روش‌های درمانی جوان‌سازی پوست


 افرادی که می‌خواهند علائم پیری بر روی دستان خود را کاهش دهند، حجم از دست رفته را بازیابی کنند و رنگ و بافت پوست دست را اصلاح کنند، کاندیدهای مناسب برای این روش درمانی هستند.
برای دریافت مشاوره، مطرح کردن سوال و گرفتن نوبت می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید.

09128851051

021-75139000

آماده‌سازی برای درمان جوان‌سازی دست


 در طول مشاوره‌ی اولیه جوانسازی دست، متخصصان ما بطور کامل اهداف و انتظارات شما از جمله خطرات احتمالی و بهترین روش جهت آماده‌سازی برای درمان را مورد بحث قرار می‌دهند. بیمارانی که تزریق ژل یا انتقال چربی را انجام می‌دهند، باید از مصرف آسپیرین و محصولات حاوی ایبوپروفن (از جمله ادویل و موترین)، مخمر سنت جان، دوز بالای مکمل‌های ویتامین E، سایر رقیق‌کننده‌های خون (مگر در صورت ضرورت پزشکی) برای یک هفته قبل از درمان پرهیز کنند تا خطر کبودی به حداقل برسد. بیماران همچنین باید از مصرف شراب قرمز و مولتی‌ویتامین‌ها در دو روز قبل از درمان اجتناب کنند.

انتظارات


آنچه که باید در طول درمان جوان‌سازی دست انتظار داشت

درمان‌های جوانسازی پوست دست در کلینیک ما انجام می‌گیرند. مدت زمان این درمان بسته به روش استفاده شده متغیر است. درمان جزئی با تزریق ژل یا جوان‌سازی از طریق BBL ممکن است کمتر از یک ساعت به اتمام برسد. روش‌های گسترده‌تر از جمله انتقال چربی ممکن است دو تا سه ساعت بطول بیانجامد. بی‌حس کننده‌ی موضعی برای درمان جوان‌ سازی پوست دست استفاده می‌شود. در تزریق PRP مقدار کمی خون گرفته شده، در سانتریفیوژ قرار داده می‌شود تا اجزای خون جداسازی شود و پلاکت‌های تصفیه شده و متمرکز، عوامل رشد و سلول‌های بنیادی تهیه شوند. سپس این پلاسمای غنی از پلاکت در نواحی مورد نظر تزریق می‌شوند.

آنچه که باید بعد از درمان جوان‌سازی دست انتظار داشت

هر روش متفاوت است و شما دستورالعمل‌های دقیق بعد از عمل را با توجه به نیازهای خود دریافت خواهید کرد. بطور کلی، بیماران معمولاً هیچگونه درد و یا درد ناچیزی را در این درمان تجربه می‌کنند و می‌توانند فعالیت‌های معمول خود رادر 24 ساعت بعد از عمل از سر بگیرند. در کلینیک زیبایی رز، دغدغه‌ی ما برای شما با رفتن شما به خانه به اتمام نمی‌رسد. مراقبت مداوم برای تضمین بهبود سریع، ایمن و ملایم از طرف ما برای شما اختصاص پیدا می‌کند. متخصصین ما پس از عمل شما را ملاقات کرده و هر سوالی که ممکن است شما در مورد روند بهبودی داشته باشید را پاسخ می‌دهند در حالی که پیگیر وضعیت کلی سلامت شما خواهند بود.

14

هزینه


برای اطلاع دقیق از هزینه جوان سازی دست باید با پزشک مشورت نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *