تحول در نسل جدید لیزرهای دایود

تحول در نسل جدید لیزرهای دایود

لیزرهای دایود

برای دیدن گالری جدید تصاویر کلیک کنید

سيستم های خنک کننده پیشرفته، عامل تعیین کننده در افزایش محبوبیت لیزر رفع موهای زائد دایود

نسل جدید لیزرهای دایود کاملا متحول شده اند. پیشرفت تکنولوژی این لیزر موهای زائد در سال 2015 و همچنین کارایی بالای دایود یکی از دلایل مورد توجه قرار گرفتن این لیزرهای رفع موهای زائد در دنیا بوده است.

ميزان نفوذ بالاي ليزر دايود و همچنين ميزان جذب ملانين در اين طول موج، اين ليزر را در رديف يکي از مناسب ترين انتخاب ها جهت رفع موهاي زائد قرار داده است. در هنگام درمانهاي ليزري، سيستم هاي خنک کننده مناسب نقش موثري در کاهش دماي اپيدرم داشته و ضمن کاهش احتمال آسيب هاي حرارتي، موجب افزايش سرعت درمان مي شوند .سازندگان دایود با تکمیل و پیشرفت تکنولوژی دایود، این لیزر را در سال 2015 به گزینه ای کاملا مناسب برای از بین بردن موهای زائد بدن تبدیل کرده اند.

ليزر دايود با بکارگيري سيستم خنک کننده تماسي در هندپيس و همچنين هندپيس خنک کننده مجزا اين امکان را فراهم مي سازد تا در زمان درمان، پوست را تا دماي زير صفر خنک ساخته و بدين ترتيب امکان اعمال توان هاي بالاتر ليزر بدون سوختگي و درد فراهم مي گردد. این سیستم در لیزر دایود 2015 به بهترین شکل صورت می گیرد.

afdfdf

اما چند مورد دیگر از مزایای دایود:

*این دستگاه قادر به تولید و تخلیه انرژی بسیار موثر به میزان ده شات در ثانیه است.

*هدف به صورت رگباری تحت درمان قرار می گیرد و نه شات – شات.

*به هیچ وجه دردی در این روش وجود نخواهد داشت و مهم ترین مسئله این است که با لیزر موهای زائد بدن می توان برای همیشه از شر موهای زائد خلاص شد.

برای دیدن گالری جدید تصاویر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *