لیپوساکشن گردن و غبغب برای جوان، زیبا و جذاب کردن گردن

لیپوساکشن گردن و غبغب برای جوان، زیبا و جذاب کردن گردن

لیپوساکشن گردن

رهایی از شر غبغب اغلب نیاز به چیزی بیش از کاهش وزن دارد، زیرا غبغب نتیجه ترکیبی از وزن، سن و ژنتیک است. به سادگی می‌توان گفت که شما نمی‌توانید غبغب یا گردن شل و افتاده خود را با ورزش از بین ببرید. یک خط فک کاملا مشخص و برجسته، نشانه‌ی جوان و زیبایی است و زاویه تیز فک یک ویژگی جذاب صورت، به ویژه در مردان است. لیپوساکشن گردن و غبغب یکی از رایج‌ترین روش‌هایی است که پزشکان در بیماران انجام می‌دهند زیرا نتایج قابل توجه و سریعی ارائه می‌دهد، این روش کمتر از یک ساعت طول می‌کشد و بیشتر بیماران در کمتر از یک هفته به طور کامل بهبود می‌یابند. هر بیمار در روش چربی تراشی غبغب می‌تواند پس از عمل خودش به خانه بازگردد. لیپوساکشن گردن و غبغب برای مردان یا زنانی که به دنبال خلاص شدن از شر شلی پوست گردن یا غبغب هستند، مناسب است.

مزایای لیپوساکشن گردن و غبغب


لیپوساکشن گردن با پیکره تراشی خط فک به صورت ظاهری جوان می‌دهد، زاویه فک را مشخص و برجسته می‌کند فک‌ها را کوچک می‌کند و به طور چشم گیری غبغب را کاهش می‌دهد. در این روش، کاهش شلی پوست گردن و به طور کلی بهبود در چین‌های پوست و یا چین و چروک گردن وجود دارد.

لیپوساکشن غبغب و گردن برای چه کسانی مناسب است؟


لیپوساکشن گردن و غبغب یک روش بسیار امن است و بر روی مردان و زنان در هر سنی انجام می‌شود. هر کس که دارای خط فک غیر برجسته یا غبغب است می‌تواند از روش لیپوساکشن غبغب و گردن بهره‌مند شود، حتی افراد جوان یا در غیر اینصورت بیماران لاغر بهبودی قابل توجهی در چهره خود مشاهده می‌کنند. اگر بیش از 60 سال سن دارید، عمل جراحی بای پس معده داشته‌اید یا بیش از 100 پوند وزن از دست داده‌اید، می‌توانید از ترکیبی از لیپوساکشن گردن و غبغب و برش پوست برای کمک به از بین بردن پوست زیادی استفاده کنید.

چگونگی انجام لیپوساکشن گردن


پزشک با قرار دادن یک کانولا (یک لوله باریک و توخالی) در برش‌های کوچک در نزدیکی ناحیه برای کانتور دوباره، فرآیند لیپوساکشن گردن را آغاز می‌کند. کانولای کوچک از طریق لایه‌های بافتی حرکت می‌کند و چربی‌های لازم را استخراج می‌کند. هنگامی که چربی برداشته شد، پزشک برش را بخیه می‌زند. این روش به صورت سرپایی انجام می‌شود. اکثر بیماران قادر به بازگشت به کار خیلی زود پس از این روش هستند.

مراقبت‌های بعد از لیپوساکشن


بعد از انجام این روش، بیماران کمی احساس ناراحتی می‌کنند، یا اصلا احساس ناراحتی ندارند. یک لباس فشرده سازی شبیه به پیشانی بند یا هدبند روی ناحیه درمان به مدت 24 ساعت پوشیده می‌شود و سپس در هفته‌ی بعد شب هنگام خوابیدن استفاده می‌شود. در این روش هیچ بخیه‌ای وجود ندارد و سوراخ کوچک تقریبا بلافاصله بعد از عمل بسته می‌شود. اکثر بیماران هیچگونه کبودی یا تورم را تجربه نمی‌کنند، اگرچه بیماران مبتلا به چانه‌های بسیار بزرگ قبل از فرآیند عمل ممکن است کبودی متوسط داشته باشند. همه بیماران خودشان قادر به رانندگی به خانه هستند و بلافاصله به فعالیت‌های عادی باز می‌گردند. پزشک شما را همراه با تمام داروهایی که نیاز دارید به خانه می‌فرستد، از جمله داروهای درد، با این حال اکثر بیماران لیپوساکشن صورت و غبغب هر گونه ناراحتی را با ایبوپروفن یا تیلنول درمان می‌کنند.

نتیجه این روش چقدر ماندگاری دارد؟


برای حدود نیمی از بیماران لیپوساکشن گردن و غبغب، اثرات این روش سریع است، بیماران بهبود فوری را می‌بینند. برای نیمه دیگر بیماران لیپوساکشن گردن، ناحیه چانه متورم می‌ماند و تقریبا به مدت 6 هفته همانند قبل از عمل به نظر می‌رسد. پس از فروکش کردن تورم، نتيجه نهايی مشاهده می‌شود. هیچ راهی برای پیش بینی اینکه آیا دچار تورم می‌شوید یا نه وجود ندارد. برای همه بیماران، نتایج لیپوساکشن گردن و غبغب دائمی است و فرآیند عمل هیچگونه جای زخم ناخوشایند به جای نمی‌گذارد و نیازی به هیچگونه بخیه‌ای ندارد. نتایج لیپوساکشن گردن شگفت انگیز هستند و می‌توانند به سرعت ظاهر جوان و شیک را به چهره بازگردانند. این روش می‌تواند تقریبا تمام چربی‌های اضافی زیر چانه را برطرف کند و در اکثر بیماران می‌تواند به اصلاح پوست شل و سست کمک کند. برای بیماران با رسوبات چربی در فک‌ها و گونه، پزشک چربی اضافه را حذف می‌کند و بیماران دریافته‌اند که وقتی پوست جمع شود، جوانتر می‌شوند و گویی وزنشان کاهش یافته است. حتی بیماران مبتلا به غبغب بهبودی متوسط و طبیعی در ظاهرشان را می‌بینند و معمولا با نتیجه آن بسیار خورسند هستند.

آیا گونه‌ها و فک‌ها مشمول این روش هستند؟


بله. پایین گونه‌ها و فک‌ها نیز مشمول لیپوشاکسن غبغب می‌شوند. از بین بردن چربی از پایین گونه‌ها و فک‌ها به کانتور صورت کمک می‌کند و خط فک قویتری ایجاد می‌کند. درمان پایین گونه‌ها و فک‌ها اختیاری است، اما اکثر بیماران دریافتند که به آنها ظاهری پیکره تراشی‌تر می‌دهد و همچنین مانع از ایجاد فک‌های بزرگ‌تر در آینده می‌شود. برای بیماران با صورت‌های گرد، از بین بردن چربی از پایین صورت به دادن شکلی بیضی‌تر به صورتشان کمک می‌کند و ظاهر صورت را کمتر گوشتالو می‌سازد.

آیا لیپوساکشن گردن و غبغب می‌تواند با روش‌های دیگر ترکیب شود؟


بله. جراحی لیپوساکشن غبغب اغلب در ترکیب با لیپوساکشن نواحی دیگر مانند بازوها، شکم یا ران‌ها انجام می‌شود.

تفاوت لیپوساکشن با لیفت گردن چیست؟


برای اکثر افراد، لیپوساکشن گردن یک نتیجه چشمگیر را ارائه می‌دهد و یک خط فک جوان و چهره‌ای بدون قرار دادن بیمار در معرض هرگونه خطر مهم باز می‌گرداند. لیفت گردن معمول، معمولا به عنوان بخشی از لیفت صورت انجام می‌شود، اما به تنهایی نیز انجام می‌شود. جراحی لیفت گردن تحت بیهوشی عمومی انجام می‌شود، که اغلب اوقات نیاز به مراقبت شبانه دارد. در طول فرآیند لیفت گردن معمول، جراح برش‌هایی زیر چانه و پشت گوش‌ها ایجاد می‌کند و پوست از روی گردن بلند می‌شود، عضلات صورت به هم دوخته می‌شوند و پوست اضافی برداشته می‌شود. برش‌ها با بخیه بسته می‌شوند. بهبودی از روش لیفت گردن معمول اغلب دردناک همراه با کبودی و تورم قابل توجه است و فعالیت‌های طبیعی ممکن است تا یک ماه از سر گرفته نشوند. عوارض شامل واکنش به بیهوشی، عفونت، خونریزی، سفت شدن عضلات نامناسب و زخم‌های ابدی هستند. با این حال، برای افرادی که تحت عمل جراحی بای پس معده قرار گرفته‌اند یا بیش از 100 پوند از دست داده اند، برای کاهش میزان پوست زیادی، ممکن است نیاز به لیفت گردن باشد.

هزینه لیپوساکشن گردن و غبغب چقدر است؟


هزینه لیپوساکشن برای هر بیمار متفاوت است و بستگی به میزان چربی که باید از گردن خارج شود، مراقبت‌های بعد از عمل، تجربه و شهرت پزشک، هزینه بیهوشی و بسیاری عوامل دیگر دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *