روش‌های مختلف لاغری و آب کردن شکم و پهلوها

روش‌های مختلف لاغری و آب کردن شکم و پهلوها

لاغری شکم و پهلو

 

داشتن شکمی صاف و تخت برای بسیاری از ما به رویایی تبدیل شده است که چربی‌های سرسخت و مقاوم شکم مانع به حقیقت پیوستن آن می‌شود. البته خودمان با در پیش گرفتن سبک زندگی بدون تحرک و مصرف بالای کالری به این اتفاق دامن می‌زنیم. بسیاری از ما تلاش کرده‌ایم تا با ساعت‌های متمادی ورزش سخت در باشگاه و رژیم غذایی سختگیرانه، به آب کردن شکم بپردازیم ، اما با شکست روبرو شده‌ایم. اگر با رژیم لاغری شکم و ورزش نتوانسته‌اید چربی‌های انباشته شده را حذف کنید، متخصصان ما در کلینیک زیبایی رز به کمک شما می‌آیند تا بار دیگر پس از زایمان یا بی‌توجهی به اندام خود، با لاغر کردن و آب کردن شکم خود از داشتن اندامی متناسب لذت ببرید.

افراد مناسب برای عمل‌های لاغری موضعی


 اگر با چربی‌های انباشته شده در اطراف شکم یا پهلو دست و پنجه نرم می‌کنید و موفق نشده‌اید با ورزش و رژیم غذایی این چربی‌های سرسخت را از بین ببرید، کاندیدای ایده‌آلی برای عمل‌های لاغری موضعی و عمل زیبایی شکم  به شمار می‌روید. به علاوه اگر می‌خواهید شکم و پهلوهای خود را بدون جراحی متناسب کنید، درمان‌های غیرجراحی کلینیک رز بهترین روش برای رسیدن به خواسته‌تان است.

روش‌های لاغری شکم و پهلوها


 

زمانی که میزان چربی‌های انباشته شده در شکم و پهلوها کم باشد، متخصصان کلینیک رز توصیه به استفاده از عمل‌هایی با حداقل تهاجم می‌کنند که علاوه بر تاثیرگذاری بیشتر، نتایجی طبیعی را نیز به دست می‌دهند. اما چنانچه چربی زیادی در شکم انباشته شده باشد بهتر است عمل جراحی برای آب کردن شکم انجام شود. هر دو روش جراحی و غیرجراحی ایمن هستند و با موفقیت چربی شکمی را از بین می‌برند و خوش اندامی را به ارمغان می‌آورند.متخصصان ما در کلینیک زیبایی رز در جلسه مشاوره رایگان بیمار را از عمل‌های مختلف لاغری موضعی آگاه می‌کنند و بهترین برنامه درمانی را متناسب با شرایط و اهداف بیمار تهیه می‌نمایند.

 021-75139000

روش‌های مختلف لاغری موضعی در کلینیک رز

کدام روش برای آب کردن چربی‌ها مناسب‌تر است؟

در کلینیک زیبایی رز، روش‌های مختلفی برای رفع چاقی و آب کردن شکم وجود دارد. هرکدام از این روش‌ها محاسن و شرایط خاص خود را دارند. متخصصین ما در اولین جلسه مشاوره، روش‌های مختلف را برای بیماران توضیح داده و با توجه به میزان چربی انباشته شده و توقعات بیمار، بهترین روش را برای او انتخاب می‌کنند.جهت دریافت مشاوره و گرفتن نوبت از متخصصین کلینیک زیبایی رز می‌توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

 021-75139000

 

روش‌های بدون جراحی

کرایولیپولیز (سرمادرمانی)

کرایولیپولیز یک عمل غیرتهاجمی جدید و مورد تایید FDA برای لاغری موضعی و از بین بردن چربی‌های انباشته شده در پایین شکم به شمار می‌رود. چون سلول‌های چربی بیشتر از دیگر سلول‌های پوستی به دمای پایین حساس هستند، کرایو لیپولیز لیپیدهای موجود در سلول‌های چربی را منجمد می‌کند که در مرحله بعد بدون تروما یا آسیب رسیدن به بافت‌های اطراف به آهستگی حل می‌شوند. با این توصیف نتایج این عمل آنی نیست و کاهش یافتن لایه چربی به تدریج ظرف دو تا شش ماه مشخص می‌شود.

دستگاه کویتیشن آر اف (RF Cavitation)

آر اف نوعی جریان برق است که در جهت‌های مختلف رو به عقب و جلو حرکت می‌کند. آر اف را می‌توان با استفاده از یک هندپیس کوچک به گونه‌ای اعمال کرد که از کل بدن عبور کند به این شکل که از یک سمت بدن وارد و از سمت دیگر خارج شود یا در فاصله 10 میلی متری دقیقاً در امتداد سطح پوست جریان داشته باشد. این جریان چند جهتی، شبیه به زمان پیدا کردن شبکه‌های رادیویی، سلول‌های چربی موجود در شکم را هدف قرار می‌دهد و با تغییر مداوم فشار داخلی و خارجی این سلول‌ها را متلاشی می‌کند.

لیپولیزر (Laser Lipo)

در روش لیپولیز برای از بین بردن چربی و سلولیت محلول حل کننده فسفاتیدیل کولین در ناحیه‌های مورد نظر شکم برای درمان چاقی بعد از زایمان تزریق می‌شود. این عمل باید توسط متخصص مجرب انجام شود. این عمل شامل تزریق‌های بسیار کوچک بدون دردی است که لایه چربی زیر پوست را هدف قرار می‌دهد.

ماده اصلی سوی لسیتین فسفاتیدیل کولین (PPC) است که قابلیت از بین بردن دائمی چربی‌ها را دارد. به علاوه این ماده کلسترول را پایین می‌آورد و متابولیسم بدن را بهبود می‌بخشد.

مزوتراپی

در مزوتراپی مقادیر اندک دارو با استفاده از سوزن‌های ظریف در ناحیه مورد نظر تزریق می‌شود. مزوتراپی برای کمک به رشد مو روی پوست سر نیز انجام می‌شود. مزوتراپی برای جوانسازی پوست صورت نیز مفید است. این روش برای لاغری موضعی، به ویژه از بین بردن چربی‌های مقاوم شکم، نیز مفید است.

دستگاه های ویبرو

دستگاه‌های ویبره (لرزاننده یا WBV) بهبود قابل توجهی را در سیستم گردش خون بدن ایجاد می‌کنند. معمولا از دستگاه های ویبره بعد از انجام سایر روش های لاغری بدون جراحی برای تثبیت چربی سوزی استفاده می شود. لرزش حاصل از دستگاه باعث می‌شود چربی و ماهیچه‌های شکم 30 تا 50 بار در ثانیه به طور طبیعی منقبض شود و از این طریق سم زدایی، تخلیه لنفاوی و دفع مواد زائد بهتر انجام شود. پس از 10 دقیقه درمان با دستگاه ویبره احساس می‌کنید که ماهیچه‌های شکم درگیر یک تمرین سنگین بوده است. اما فواید دستگاه به اینجا محدود نمی‌شود، پس از درمان روحیه بهتر و آرامش بیشتری خواهید داشت، گویی به تازگی یک ماساژ درمانی لذت‌بخش را تجربه کرده‌اید.

جراحی های زیبایی شکم و پهلوها

جراحی کوچک کردن شکم

در این عمل که با هدف صاف و سفت کردن شکم انجام می‌شود، همزمان با برداشتن پوست اضافی ماهیچه‌های شکم محکم می‌شود. جراحی زیبایی کوچک کردن شکم بهترین انتخاب برای کوچک کردن شکم بعد از زایمان است . به علاوه این عمل برای افرادی مناسب است که در اثر کاهش وزن شدید پوستشان شل شده است یا این که علی رغم ورزش و پرهیز غذایی نتوانسته‌اند وزن‌شان را کم کنند.

لیپوساکشن

در عمل لیپوساکشن چربی با نیروی مکش تخلیه می‌شود. لوله‌های باریک و کوچک لیپوساکشن با نوک کند (کانولا) از شکاف‌های بسیار ظریف وارد پوست می‌شود. پزشک این لوله‌ها را زیر پوست در جهت‌های مختلف حرکت می‌دهد تا بتواند چربی را از طریق این لوله‌ها با مکش خارج کند.

ابداع تکنیک‌های جدیدی در سال‌های اخیر لیپوساکشن را ایمن‌تر و آسان‌تر ساخته است و بیمار نیز درد کمتری را تحمل می‌کند. در ادامه این تکنیک‌های جدید را به اختصار معرفی می‌کنیم:

  • لیپوساکشن تامسنت: در ابتدا محل ورود لوله به بدن بی‌حس می‌شود، سپس قبل از انجام لیپوساکشن متعارف مقدار زیادی محلول بی‌حسی حاوی لیدوکائین و اپی‌نفرین در بافت چربی تزریق می‌شود. لیپوساکشن تامسنت نیازی به بیهوشی عمومی ندارد.
  • لیپوساکشن با استفاده از اولتراسوند: در این تکنیک چربی با به کار بردن امواج مافوق صوت تبدیل به مایع می‌شود تا تخلیه شدن آن راحت‌تر باشد. این روش برای لاغری موضعی بالای شکم، پهلوها و کمر مناسب است.
  • لیپوساکشن با استفاده از لیزر: در این تکنیک با استفاده از امواج با انرژی پایین چربی تبدیل به مایع و سپس با کانولای ظریفی از بدن خارج می‌شود.

 

جراحی های پلاستیک و زیبایی در کلینیک رز طلایی توسط جمعی از متخصصین جراحی شامل :

آقای دکتر محمد علی اکبری – آقای دکتر مومنی – خانم دکتر آتشیان – آقای دکتر بابک نیکو مرام ( فوق تخصص جراحی پلاستیک ) به صورت تیمی انجام می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *