بهترین روش از بین بردن و رفع موهای ناحیه تناسلی (بیکینی)؛ لیزر موهای زائد

بهترین روش از بین بردن و رفع موهای ناحیه تناسلی (بیکینی)؛ لیزر موهای زائد

رفع موهای زائد بیکینی

 امروزه با کمک روش لیزر موهای زائد می‌توانید در تمام نقاط بدن خود،با صرف کمترین انرژی و زمان، برای همیشه پوستی صاف و نرم و بدون موهای زائد داشته باشید، حتی نقاطی که موهای بسیار خشنی دارند. همچنین دیگر مجبور نیستید حساسیت و دانه‌های پوستی ناشی از موهای زیر پوستی را تحمل کنید و یا پوست شما قبل از درآمدن کامل موها تیره رنگ شود. با از بین بردن موهای زائد با لیزر شما می‌توانید پوستی داشته باشید که گویی از ابتدا مویی نداشته است. علت ایجاد موهای زاید صورت و بدن ممکن است تحت تاثیر وراثت، مصرف دارو، استرس، تغییرات فیزیولوژیک طبیعی و … باشد.

انجام لیزر موهای زائد در کلینیک رز به روشی کاملا غیرتهاجمی انجام شده و تنها با انجام چند جلسه لیزر شما شاهد تغییرات بسیار چشمگیری خواهید بود و این نتایج دائمی هستند. علاوه بر این، این روش عوارض جانبی بسیار کمی دارد و نیازی به گذراندن دوره‌ی ریکاوری ندارد و بنابراین هیچ نگرانی از بابت رسیدگی به مشغله‌ها و کارهای روزمره‌ی شما وجود ندارد. روش لیزر موهای زائد، در مقایسه با سایر روش‌های از بین بردن دائمی موهای زائد، مانند الکترولیز، بسیار سریع‌تر، ملایم‌تر و ایمن‌تر است.

به همین دلیل متخصصین ما فقط از بهترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز برای کمک به بیماران استفاده می‌کنند. جهت رزرو نوبت و مطرح کردن سوالات خود در زمینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی می‌توانید با شماره‌ی زیر تماس حاصل فرمایید. مشاورین زیبایی ما آماده راهنمایی شما هستند.

021-75139000

 

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی برای چه کسانی مناسب است؟


انتخاب روش لیزر موی زائد و لیزر بیکینی عموما به منظور زیبایی انجام می‌شود، اما بسیاری افراد این کار را علاوه بر زیبایی برای بهداشت و تمیزی هرچه بیشتر بدن خود انجام می‌دهند. افراد مختلف با سن، حرفه، موقعیت اجتماعی یا سبک زندگی متفاوت می‌توانند برای انجام لیزر موهای زائد اقدام ‌کنند چرا که این روش نتایج بسیار  موفقیت‌آمیزی به دنبال دارد و ظاهری زیبا و لطیف به پوست می‌دهد.

خانم ها تنها کسانی نیستند که دوست دارند هر روز حس تمیزی، زیبایی و لطافت نسبت به بدن خود داشته باشند، بسیاری از آقایان نیز به خاطر تاثیرگذاری زیاد و نتایج بلندمدتی که روش لیزر موهای زائد دارد، از آن استفاده می‌کنند. رفع موی زائد برای آقایان دیگر امری خاص یا متفاوت تلقی نمی شود و به کاری معمولی تبدیل شده که عموما آقایان نیز انجام می‌دهند. ما در کلینیک زیبایی رز، لیزر موهای زائد را برای آقایان نیز انجام می‌دهیم و حتما مطمئن می‌شویم که مراجعه‌کنندگان ما در حین انجام لیزر موهای زائد بدن  کاملا راحت هستند و احساس درد نمی‌کنند.

عوارض ناشی از تراشیدن موهای زائد


51

 تیغ زدن موها، روش معمولی و استاندارد از بین بردن موهای زائد است، اما این روش دارای معایبی است:

 • این کار وقت‌گیر است.
 • شما باید به طور منظم این کار را تکرار کنید.
 • لازم است شکل تیغه با نواحی مختلف بدن سازگار باشد تا بتوان به طور ایمن نواحی حساس و برخی نواحی که دسترسی به آن مشکل‌تر است را اصلاح کرد.
 • ممکن است در هنگام تیغ زدن پوست خود را ببرید.
 • جای کشیدن تیغ یا جایی که با ماشین اصلاح شده ممکن است دچار سوختگی یا حساسیت پوستی شود.
 • موها به صورت زیرپوستی رشد می‌کنند.
 • تیغ کشیدن موها، روش گرانی است چرا که مرتبا باید تیغ اصلاح تهیه کنید.
 • نتایج این روش بسیار موقتی است و گاهی تنها یک یا دو روز دوام دارد.

برخی از افراد حاضرند برای داشتن پوستی لطیف و بدون‌مو برای مدت زمان بیشتر، درد را تحمل کنند و به سراغ روش‌هایی مانند اپیلاسیون، موم زدن یا بندانداختن می‌روند. درست است که با استفاده از این روش‌ها، موها برای مدت زمان بیشتری در نمی‌آیند اما موارد زیر را نیز به یاد داشته باشید:

 • قبل از موم انداختن باید موهای شما حداقل یک چهارم اینچ رشد کرده باشد.
 • موم زدن دردناک است.
 • این کار می‌تواند باعث بروز حساسیت پوستی شود.
 • ممکن است موها به صورت زیرپوستی رشد کنند.
 • نتایج این روش نیز موقتی است و تقریبا دو هفته دوام دارد.
 • با توجه به این که باید این کار مرتبا تکرار شود، این روش گران است.

گزینه‌های مختلف برای لیزر موهای زائد خط بیکینی در کلینیک زیبایی رز


پکیج لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی و لیزر بیکینی یکی از محبوب‌ترین پکیج‌های لیزر موهای زائد ما است. لیزرموهای زائد ناحیه تناسلی را می‌توان در مدل‌های مختلفی انجام داد، به این معنا که می‌توانید تمامی موهای زائد این ناحیه را به طور کامل لیزر کنید و یا به دلخواه خود قسمتی از موهای میانی را نگه دارید و لیزر نکنید.

هر کدام از پکیج‌های لیزر موهای زائد ما شامل 8 جلسه لیزر درمانی می‌شود که هر کدام از جلسات، 6 هفته با یکدیگر فاصله دارند. برای آماده شدن جهت لیزردرمانی، ما از شما می‌خواهیم که قبل از مراجعه به کلینیک موهای زائد ناحیه مورد نظر را تیغ بزنید و این کار را به همان شکلی که دوست دارید انجام دهید (مثلا اگر دوست دارید قسمتی از موهای میانی بیکینی باقی بماند) تا الگوی انجام لیزر موهای زائد شما مشخص شود. ما دقیقا همان نواحی را لیزر می‌کنیم که شما قبلا تیغ زده‌اید.

مزایای لیزر موهای زائد بیکینی (ناحیه تناسلی)


52

 • نتایج این روش دائمی است. با گذشت هر جلسه موهای زائد شما کمتر و کمتر می‌شود و در نهایت موهای زائد ناحیه تناسلی بین 75 تا 90 درصد کاهش پیدا می‌کند.
 • لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی، زمان کمی می‌برد. شما باید هر 6 هفته یکبار تنها 15 دقیقه زمان صرف کنید و این کار را تنها 8 بار تکرار کنید. (جمعا دو ساعت)
 • شما می‌توانید با همان هزینه، لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی خود را به هر صورت و مدلی که دوست دارید انجام دهید.
 • در این روش با تقبل هزینه لیزر بیکینی میتوانید موهای زیر پوستی و جوش‌های ناشی از رشد موهای زیرپوستی را از بین ببرید .
 • شما می‌توانید در بین جلسات لیزردرمانی موهای خود را تیغ بزنید، پس نیازی نیست که مانند روش موم زدن، در یک مدت زمان مشخص مجبور باشید که منتظر بمانید تا موهای زائد رشد کنند و از بابت آن خجالت بکشید.
 • این روش مقرون به صرفه است. در صورتی که هزینه‌ی خرید تیغ یا موم زدن را در بلندمدت در نظر بگیرید، متوجه خواهید شد که لیزر موهای زائد تا حدود بسیار زیادی در هزینه‌های شما صرفه‌جویی می‌کند. ما در کلینیک زیبایی رز هزینه‌ لیزر موهای زائد را در هر جلسه به صورت جدا دریافت می‌کنیم.
 • با این روش پوست شما کاملا نرم و لطیف می‌شود.

مراحل و چگونگی لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی


جلسه‌ی درمانی

لیزر بیکینی بسیار سریع انجام می‌شود و هر جلسه تنها در حدود 15 دقیقه طول می‌کشد. بر خلاف روش موم زدن، شما می‌توانید در این روش بین جلسات لیزر، موهای خود را تیغ بزنید. از آن جایی که نتایج لیزر موهای زائد دائمی است، شما با گذشت هر جلسه موهای کمتری خواهید داشت. همچنین موها به تدریج نازک‌تر می‌شوند و رنگ آن‌ها روشن‌تر شده و با سرعت بسیار کمتری رشد می‌کنند.

معمولا از ما سوال می‌شود که لیزر موهای ناحیه تناسلی تا چه حد دردناک است؟ درست است که لیزر موهای زائد کاملا بدون درد نیست، اما از طرف دیگر درد آن خیلی هم زیاد نیست. افرادی که قبلا از روش موم زدن استفاده کرده‌اند، می‌گویند که لیزر و موم زدن درد مشابهی دارند. در صورتی که نگران این مسئله هستید، ما می‌توانیم یک داروی بی‌حسی برای شما تجویز کنیم که فرمول آن به طور ویژه برای این منظور تهیه می‌شود.

از جمله مراقبت های پس از درمان در از بین بردن موهای زائد تناسلی میتوان به شنا نکردن در آب کلردار، استفاده نکردن از لوسیون های معطر و … اشاره کرد.

نتایج مورد انتظار

بعد از تمام شدن هشت جلسه لیزر در ناحیه تناسلی و لیزر بیکینی، به طور معمول موهای این ناحیه بین 75 تا 90 درصد کاهش پیدا می‌کند. این نتایج دائمی هستند، به این معنا که موهای ازبین‌رفته دیگر هرگز رشد نخواهند کرد. هرگز فریب تبلیغاتی را نخورید که به شما می‌گویند که به طور کامل و صددرصدی موهای شما از بین می‌روند و دیگر هرگز نیازی به اصلاح موهای خود ندارید. هدف نهایی لیزر موهای زائد این است که تعداد موهای بسیار کمی در ناحیه باقی بماند که یک یا نهایتا دوبار در ماه نیاز به اصلاح دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *