لیزر موهای زائد بیکینی: جایگزین مناسب برای تراشیدن موی نواحی حساس

لیزر موهای زائد بیکینی: جایگزین مناسب برای تراشیدن موی نواحی حساس

رفع موهای زائد بیکینی

لیزر موهای زائد

امروزه با کمک روش لیزر موهای زائد می‌توانید در تمام نقاط بدن خود،با صرف کمترین انرژی و زمان، برای همیشه پوستی صاف و نرم و بدون موهای زائد داشته باشید، حتی نقاطی که موهای بسیار خشنی دارند. همچنین دیگر مجبور نیستید حساسیت و دانه‌های پوستی ناشی از موهای زیر پوستی را تحمل کنید و یا پوست شما قبل از درآمدن کامل موها تیره رنگ شود. با از بین بردن موهای زائد با لیزر شما می‌توانید پوستی داشته باشید که گویی از ابتدا مویی نداشته است. علت ایجاد موهای زاید صورت و بدن ممکن است تحت تاثیر وراثت، مصرف دارو، استرس، تغییرات فیزیولوژیک طبیعی و … باشد.

انجام لیزر موهای زائد در کلینیک رز به روشی کاملا غیرتهاجمی انجام شده و تنها با انجام چند جلسه لیزر شما شاهد تغییرات بسیار چشمگیری خواهید بود و این نتایج دائمی هستند. علاوه بر این، این روش عوارض جانبی بسیار کمی دارد و نیازی به گذراندن دوره‌ی ریکاوری ندارد و بنابراین هیچ نگرانی از بابت رسیدگی به مشغله‌ها و کارهای روزمره‌ی شما وجود ندارد. روش لیزر موهای زائد، در مقایسه با سایر روش‌های از بین بردن دائمی موهای زائد، مانند الکترولیز، بسیار سریع‌تر، ملایم‌تر و ایمن‌تر است.

به همین دلیل متخصصین ما فقط از بهترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز برای کمک به بیماران استفاده می‌کنند. جهت رزرو نوبت و مطرح کردن سوالات خود در زمینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی می‌توانید با شماره‌ی زیر تماس حاصل فرمایید. مشاورین زیبایی ما آماده راهنمایی شما هستند.

021-75139000

 

عوارض ناشی از تراشیدن موهای زائد


51

 تیغ زدن موها، روش معمولی و استاندارد از بین بردن موهای زائد است، اما این روش دارای معایبی است:

 • این کار وقت‌گیر است.
 • شما باید به طور منظم این کار را تکرار کنید.
 • لازم است شکل تیغه با نواحی مختلف بدن سازگار باشد تا بتوان به طور ایمن نواحی حساس و برخی نواحی که دسترسی به آن مشکل‌تر است را اصلاح کرد.
 • ممکن است در هنگام تیغ زدن پوست خود را ببرید.
 • جای کشیدن تیغ یا جایی که با ماشین اصلاح شده ممکن است دچار سوختگی یا حساسیت پوستی شود.
 • موها به صورت زیرپوستی رشد می‌کنند.
 • تیغ کشیدن موها، روش گرانی است چرا که مرتبا باید تیغ اصلاح تهیه کنید.
 • نتایج این روش بسیار موقتی است و گاهی تنها یک یا دو روز دوام دارد.

برخی از افراد حاضرند برای داشتن پوستی لطیف و بدون‌مو برای مدت زمان بیشتر، درد را تحمل کنند و به سراغ روش‌هایی مانند اپیلاسیون، موم زدن یا بندانداختن می‌روند. درست است که با استفاده از این روش‌ها، موها برای مدت زمان بیشتری در نمی‌آیند اما موارد زیر را نیز به یاد داشته باشید:

 • قبل از موم انداختن باید موهای شما حداقل یک چهارم اینچ رشد کرده باشد.
 • موم زدن دردناک است.
 • این کار می‌تواند باعث بروز حساسیت پوستی شود.
 • ممکن است موها به صورت زیرپوستی رشد کنند.
 • نتایج این روش نیز موقتی است و تقریبا دو هفته دوام دارد.
 • با توجه به این که باید این کار مرتبا تکرار شود، این روش گران است.

آیا متقاضی مناسبی برای لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی هستم؟


آیا متقاضی مناسبی برای لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی هستم

اثربخشی لیزر موهای زائد به رنگ پوست و ضخامت مو و همچنین استحکام پوست شما بستگی دارد. لیزر موهای زائد برزیلی تنها یک ناحیه نسبتا کوچک را هدف قرار می‌دهد، بنابراین هر جلسه لیزر می‌تواند تا 10 تا 15 دقیقه طول بکشد. اگر چه اکثر افراد می‌توانند با توجه به فناوری مناسب، موهای زائد خود را لیزر کنند، در نهایت هر فرد متفاوت است . در استفاده از لیزر موهای زائد بیکینی چیزی به نام “یک روش برای همه” وجود ندارد، بنابراین مهم است که برای بحث در مورد شرایط خاص خود با یک متخصص لیزر موهای زائد مشورت کنید.

مزایای لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی


مزایای لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

موهای ناحیه بیکینی می‌توانند فوق العاده آزار دهنده باشد. اگر به حال خود رها شوند، احتمالا از لبه‌های مایوی شما قابل مشاهده خواهند بود. اگر ناحیه بیکینی خود را تیغ بکشید، ممکن است دچار علائمی از قبیل جوش زدن شوید، که خود چندان بهتر از موهای زائد نیست. جوش ناشی از تیغ کشیدن با خارش و قرمزی همراه است، و ممکن است موهای زیر پوستی ایجاد شوند.

چگونه برای لیزر ناحیه تناسلی آماده شویم؟


قبل از لیزر موهای زائد کارهای زیادی وجود دارد که باید به جز اجتناب از کندن یا موم انداختن موها انجام دهید. پزشکان می‌خواهند موها در فولیکول باشند فرآیند لیزر شما موثر باشد. اگر چه نیازی نیست که پزشکان موها را ببینند، بنابراین، تا زمانی که نوبت مراجعه دارید می‌توانید این ناحیه را تیغ بکشید. به علت ماهیت انرژی لیزر، ما همچنین پیشنهاد می‌کنیم که برای لیزر موهای زائد در طی دوره‌ای وقت بگیرید که بتوانید قبل از برنزه کردن این کار را انجام دهید. مهم نیست که برنزه کردن شما با آفتاب، یا لامپ‌ها و بطری برنزه باشد، زیرا بر اثربخشی درمان لیزر تاثیر می‌گذارد و ممکن است به جلسات بیشتری نیاز داشته باشید.

پکیج لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی و لیزر بیکینی یکی از محبوب‌ترین پکیج‌های لیزر موهای زائد کلینیک ما است. لیزرموهای زائد ناحیه تناسلی را می‌توان در مدل‌های مختلفی انجام داد، به این معنا که می‌توانید تمامی موهای زائد این ناحیه را به طور کامل لیزر کنید و یا به دلخواه خود قسمتی از موهای میانی را نگه دارید و لیزر نکنید.هر کدام از پکیج‌های لیزر موهای زائد ما شامل 8 جلسه لیزر درمانی می‌شود که هر کدام از جلسات، 6 هفته با یکدیگر فاصله دارند.

جلسه‌ی درمانی


لیزر بیکینی بسیار سریع انجام می‌شود و هر جلسه تنها در حدود 15 دقیقه طول می‌کشد. بر خلاف روش موم زدن، شما می‌توانید در این روش بین جلسات لیزر، موهای خود را تیغ بزنید. از آن جایی که نتایج لیزر موهای زائد دائمی است، شما با گذشت هر جلسه موهای کمتری خواهید داشت. همچنین موها به تدریج نازک‌تر می‌شوند و رنگ آن‌ها روشن‌تر شده و با سرعت بسیار کمتری رشد می‌کنند.معمولا از ما سوال می‌شود که لیزر موهای ناحیه تناسلی تا چه حد دردناک است؟ درست است که لیزر موهای زائد کاملا بدون درد نیست، اما از طرف دیگر درد آن خیلی هم زیاد نیست. افرادی که قبلا از روش موم زدن استفاده کرده‌اند، می‌گویند که لیزر و موم زدن درد مشابهی دارند. در صورتی که نگران این مسئله هستید، ما می‌توانیم یک داروی بی‌حسی برای شما تجویز کنیم که فرمول آن به طور ویژه برای این منظور تهیه می‌شود.از جمله مراقبت‌های پس از درمان در از بین بردن موهای زائد تناسلی می‌توان به شنا نکردن در آب کلردار، استفاده نکردن از لوسیون‌های معطر و … اشاره کرد.

نتایج مورد انتظار


بعد از تمام شدن هشت جلسه لیزر در ناحیه تناسلی و لیزر بیکینی، به طور معمول موهای این ناحیه بین 75 تا 90 درصد کاهش پیدا می‌کند. این نتایج دائمی هستند، به این معنا که موهای ازبین‌رفته دیگر هرگز رشد نخواهند کرد. هرگز فریب تبلیغاتی را نخورید که به شما می‌گویند که به طور کامل و صددرصدی موهای شما از بین می‌روند و دیگر هرگز نیازی به اصلاح موهای خود ندارید. هدف نهایی لیزر موهای زائد این است که تعداد موهای بسیار کمی در ناحیه باقی بماند که یک یا نهایتا دوبار در ماه نیاز به اصلاح دارند.

آیا مردان نیز می‌توانند انجام دهند؟


در سال‌های اخیر، مردان نسبت به بحث در مورد ناراحتی ناشی از موهای ناحیه تناسلی بسیار راحت‌تر شده‌اند. پزشک با افزایش تعداد مردان علاقه مند به یک راه حل دائمی برای موهای زائد رو به رو شده است، و از آن‌ها برای انجام درمان‌های دقیق و راحت برای رفع نیازهای شان حمایت می‌کند. کلمه ” Manscaping” از ناکجا ظاهر شد؛ این کلمه نشان دهنده میل مردان برای داشتن بهترین ظاهر و احساس راحتی است. مردان برای لیزر موهای زائد بر روی سینه، زیر بغل، صورت، ناحیه تناسلی و غیره به مطب مراجعه می‌کنند، و آسایش آن‌ها همیشه در اولویت بالایی است.

سوالات متداول در مورد لیزر ناحیه تناسلی


 آیا موها پس از درمان بازمی‌گردند؟

لیزر موهای زائد را نمی‌توان به صورت دائمی توصیف کرد، حتی اگر ماندگارترین روش موثر حذف مویی باشد که امروزه وجود دارد. به طور کلی، می‌گوییم که ممکن است از طریق یک مجموعه جلسات درمانی لیزر، کاهش موی دائمی امکان پذیر باشد. در اغلب موارد، بیماران چندین سال رشد دوباره موها را مشاهده نمی‌کنند. هنگامی که رشد مجدد رخ می‌دهد، معمولا به صورت جزیی است. مراجعات دوره‌ای پیگیرانه تمام چیزی است که برای حفظ نتایج طرح اولیه درمان مورد نیاز است.

عوارض لیزر موهای ناحیه تناسلی جیست؟

 • تحریک و قرمزی ناحیه تحت درمان.
 • تاول زدن جزیی.
 • هیپرپيگمانتاسيون پس از التهاب

لیزر ناحیه تناسلی چه احساسی به همراه دارد؟

این درمان به نظر شبیه به برخورد یک کش لاستیکی به پوست شما می‌باشد. این احساس بلافاصله از بین می رود. هر فردی تحمل درد متفاوتی دارد. لیزر به اندازه الکترولیز یا اپیلاسیون دردناک نیست.

پوست شما پس از درمان چگونه به نظر می‌رسد؟

در ابتدا پوست اطراف هر فولیکول مو متورم و قرمز می‌شود، بنابراین به طور کلی ظاهر قرمزی روی پوست خود دارید. قرمزی حدود 20 دقیقه طول می‌کشد. معمولا زمانی که به خانه برمی‌گردید، پوست شما طبیعی به نظر می‌رسد.

چه مدت طول می‌کشد؟

هدف نهایی درمان‌های لیزر بیکینی این است که به طور دائم ظاهر موها را کاهش دهند. اکثر زنان تا پایان دوره درمان 50 تا 90 درصد بهبودی را گزارش می‌کنند. پس از اولین دوره درمان، می‌توانید این نتایج را با داشتن یک یا دو درمان در هر سال حفظ کنید. این کار باعث می‌شود تا هر رشد موی جدید کند شود.

دوره بهبودی به چه شکل است

این درمان لیزری ملایم به هیچ دوره بهبودی قابل توجهی نیاز ندارد. اکثر بیماران می‌توانند در همان روز به فعالیت عادی بازگردند. پس از اتمام کامل این روش، ممکن است در ناحیه تحت درمان احساس گرما ، شبیه حس سوزش خفیف داشته باشید. در نواحی بسیار حساس مانند ناحیه بیکینی، ممکن است از بی حسی موضعی برای کاهش ناراحتی بلافاصله پس از درمان استفاده شود. مهمترین چیزی که باید به خاطر بسپارید، این است که ناحیه تحت درمان در حین بهبودی، در معرض گرما و نور مستقیم خورشید قرار نگیرد. همواره باید بیرون از منزل از کرم‌های ضد آفتاب استفاده کنید و از تخت‌های برنزه استفاده نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *