از بین بردن موهای زائد زیر بغل با لیزر؛مزایا،عوارض و هزینه

از بین بردن موهای زائد زیر بغل با لیزر؛مزایا،عوارض و هزینه

موهای زائد زیر بغل

شکی نیست که همگی ما زمانی که از ظاهر خود رضایت داریم، با اعتماد به نفس بالاتری در جامعه ظاهر می‌شویم و از زندگی خود لذت بیشتری می‌بریم. در این بین تحمل موهای زائد به ویژه روی بازوها، شانه‌ها و زیربغل سایه ناخوشایندی روی شادی بالقوه ما می‌اندازد. از بین بردن موهای زائد با لیزر عملی ساده و ایمن با حداقل عوارض است که برخلاف دیگر روش‌های رفع موهای زائد به پوست آسیب نمی‌زند ، عوارض لیزر موهای زیر بغل ناچیز بوده  و تحریک پوستی را به دنبال ندارد.

تراشیدن مکرر موهای زیر بغل این ناحیه را مستعد ایجاد کیست، سوختگی تیغ و موهای درون روییده می‌کند. لیزر موهای زائد در کلینیک زیبایی رز راه‌ حلی فوق‌العاده برای غلبه بر این مشکل است. موهای زائد در ابتدا از زیر پوست تخریب می‌شود و به طور کامل می‌ریزد. سپس منافذ پوست بسته می‌شود و پوستی صاف، شفاف و نرم به جا می‌ماند که دیگر نیازی به تراشیدن با تیغ، وکس و اپیلاسیون ندارد و دچار سوختگی با تیغ و موهای درون روییده نمی‌شود. لیزر زیر بغل تنها چند دقیقه زمان می‌برد، اما شما را از صرف دقایق بی‌انتها برای سفید کردن زیر بغل بی‌نیاز می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزو نوبت لیزر موها زائد می‌توانید با شماره‌ی زیر با ما تماس حاصل نمایید.

021-75139000

کارآمدی لیزر موهای زائد زیر بغل


a

a1

عمل‌ لیزر موهای زائد زیربغل علاوه بر این که شما را در سطح پوست از دست موهای زائد خلاص می‌کند، تاثیر خود را زیر پوست تا فولیکول‌های مو به جا می‌گذارد. به این ترتیب دیگر موهای تیره و زائد را روی پوست خود نخواهید دید و مجبور نخواهید بود با رسیدن به پایان روز به فکر پوشاندن تیرگی موهای در حال رشد باشید.

لیزر موهای زائد زیربغل در کلینیک رز معمولاً 5 تا 10 دقیقه زمان می‌برد. تمامی درمان‌ها توسط متخصص مجرب دستگاه لیزر و با رعایت استاندارد طلایی تکنولوژی لیزر انجام می‌شود. از آنجایی که فولیکول‌های مو مراحل رشد مختلفی را پشت سر می‌گذارند، ما جلسات درمان را در فواصل زمانی 6 تا 8 هفته‌ای زمانبندی می‌کنیم تا تمام موهای زائد در مراحل مختلف رشد از بین برود. پیشنهاد می‌کنیم برای رفع کامل موهای زائد زیر بغل 8 تا 12 جلسه درمان را انجام دهید.

لیزر زیر بغل توسط چه متخصصی انجام می‌شود؟


a2

لیزر موهای زائد عملی است که در کلینیک زیبایی رز صرفاً توسط متخصصین پزشکی و پرستاری مجرب انجام می‌شود که آموزش کاملی را در زمینه لیزر موهای زائد زیر بغل و بازوها دیده‌اند. البته پزشک دارای مجوز نیز بر روند انجام عمل نظارت دارد.

ارائه جلسه مشاوره رایگان به بیماران مهم‌ترین گام برای حل مشکل موهای زائد است. ما در مرحله آماده‌سازی تمام سوال‌های ممکن را از مشاورین خود پرسیده‌ایم، به همین دلیل می‌توانید مطمئن باشید که مشاورین کلینیک رز همواره بهترین روش را برای از بین بردن موهای زائد به شما پیشنهاد می‌دهند. همکاران ما به تمام سوالاتتان درباره لیزر موهای زائد پاسخ می‌دهند و اطلاعات لازم را در اختیارتان می‌گذارند تا تصمیمی آگاهانه بگیرید. پس از اتخاذ تصمیم رضایت‌نامه کتبی امضاء می‌شود.

درمان افراد دارای پوست تیره


لیزر موهای زائد افراد دارای پوست تیره در کلینیک زیبایی رز به همان سادگی عمل مراجعین دارای پوست روشن‌تر است، چرا که ما در کلینیک رز از پیشرفته‌ترین تکنولوژی لیزر بهره می‌گیریم. تجهیزات پیشرفته به ما اجازه می‌دهد تا هر نوع رنگ پوست و مو را به راحتی درمان کنیم. چون عملکرد لیزر در از بین بردن موهای زائد مراجعین با موهای بور، قرمز یا سفید کاهش می‌یابد، به این دسته از افراد پیشنهاد می‌کنیم ابتدا با متخصصین ما مشاوره کنند تا از نتایج احتمالی عمل آگاهی یابند.

عوارض لیزر موهای زائد زیر بغل


یکی از شایع‌ترین و نگران کننده‌ترین عوارض لیزر موهای زائد ، ایجاد موهای درون روییده در ناحیه درمان است. اگر چه لیزر همواره به عنوان روش دائمی رفع موهای زائد تبلیغ می‌شود، اما واقعیت این است که لیزردرمانی از بین رفتن دائمی موها را تضمین نمی‌کند و موها در اکثر موارد پس از شش ماه مجدداً می‌روید، البته این بار ظریف‌تر و روشن‌تر است. با تکرار درمان‌های موفقیت‌آمیز به تدریج موها برای همیشه از بین می‌رود.

قرمزی و تحریک جزیی

قرمزی و درد مختصر جای درمان از عوارض لیزر موهای زیر بغل است که بسیار شایع و البته موقتی است.

پوسته پوسته شدن

ده درصد بیمارانی که با لیزر الکساندرایت و روبی با پالس بلند درمان می‌شوند با پوسته پوسته شدن محل درمان مواجه می‌شوند. این عارضه علی‌رغم آزاردهنده بودن معمولاً مشکلات درازمدت رابه دنبال ندارد و چنانچه از آن مراقبت شود، عفونی نمی‌شود و جای زخم آن باقی نمی‌ماند.

احتمال پایین عفونت

تمام عمل‌های زیبایی رفع موهای زائد با احتمال عفونت همراه است. اگر چه خطر عفونت کردن در صورت استفاده از لیزر به شدت کاهش می‌یابد، اما در هر حال ممکن است عفونت در طول عمل وارد زخم‌های ایجاد شده بشود. احتمال عفونت با رعایت توصیه‌های مراقبتی پس از عمل کاهش می‌یابد.

صدمه دیدن چشم

چنانچه در طول عمل از عینک ایمنی استفاده نشود، ممکن است چشم صدمه ببیند، به ویژه اگر لیزر بر روی صورت به کار برده شود. بنابراین حتماً با عینک از چشم‌های خود محافظت کنید.

تغییرات رنگدانه‌ای

گاهی پس از لیزردرمانی با تغییرات رنگدانه‌ای مواجه می‌شویم. پوست ناحیه درمان شده به طور موقت روشن‌تر یا تیره‌تر می‌شود. البته این تغییر رنگ معمولاً به تدریج محو می‌شود و پوست به حالت طبیعی برمی‌گردد. اما تغییر رنگ در برخی بیماران دائمی است، به ویژه اگر رنگ پوست‌شان تیره باشد.

تاول زدن

سوختگی و تاول زدن نیز از عوارض نادر محل درمان است که پیامد عدم مهارت کاربر دستگاه یا استفاده بیش از اندازه لیزر در یک نقطه و همپوشانی است. از آنجایی که پوست پیش از اعمال لیزر خنک می‌شود، احتمال سوختگی آن وجود ندارد. بنابراین حتماً به متخصص باتجربه مراجعه کنید.

جای زخم

لیزر موهای زائد معمولاً جای زخم باقی نمی‌گذارد، اما اگر جای زخم بماند، دائمی خواهد بود. اشتباه متخصص در طول عمل یا رعایت نکردن توصیه‌های مراقبتی پس از عمل باعث باقی ماندن جای زخم می‌شود. البته در صورت ماهر و باتجربه بودن اپراتور، تنظیم شدن دستگاه با توجه به نوع پوست و ناحیه درمان و مراقبت پس از عمل احتمال بروز این عارضه نیز به حداقل می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *